Matěj Štírek (VYŘÍZENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Matěj Štírek (VYŘÍZENO)

Příspěvekod Zangief91 » 01 úno 2019, 09:28

V úvodu tohoto mailu bych jen chtěl říct, že jsem jeho napsání dlouho zvažoval ale nakonec mi to nedalo.
Již delší dobu pozoruji kolem sebe a obecně všude rozpad společnosti, hodnot , tradic a celkovou vyměklost nejen našeho národa. Sám jsem chodil do katolického kostela, ministroval a dokonce studoval chvíli na kněze. Tuto cestu jsem opustil ale něco mi to dalo. Pak jsem se začal věnovat boxu a bojovým sportům. Pracoval jsem například v severním Irsku kde jsem zažil a viděl co to znamená být vlastenec skrz irský národ. Nyní žiji už dva roky v Brně, (původně jsem z Čáslavi), kde dělám ochranu osob v pár podnicích,cvičím atd. Poslední dobou Mě ale začínají štvát a né-li s.át názory nejen politiků ale, což je horší, i hodně mých kamarádů na názor ohledně migrace, multikulturního světa, obnovení vojenské docházky a dalších podobných témat kde se setkávám s názory typu: ,,Když by byla válka radši utečeme nebo emigrujeme jinam" nebo ,,Jsme pacifisti a o tomhle se s Tebou nebudeme bavit" atd. Já si pak představím svoje předky a další naše předchůdce, kteří položili život za Evropu a za to abych tady mohl i Já dnes být a je mi z toho smutno. Myslím si, že se řítíme do záhuby a naší pokleslé morálky pak využije kdokoliv ať už Arab nebo Rus, Asiat. Nejsme rasista ale vlastenec což se dneska dost zaměňuje a nebo vykládá stejně. Dlouhou dobu jsem nečině seděl a přihlížel ale už toho začíná mít dost a rád bych se nějak víc aktivně zapojil, nějak se víc angažoval. Dlouho jsem přemýšlel na koho se v této věci obrátit . Jsem většinou obklopen právě pacifisty, sluníčkáři a sraby, kteří Mě v této věci nepomůžou a naopak jsou ještě pohoršeni když jim řeknu svůj názor, protože nechápou rozdíl mezi rasistou a vlastenectvím. Ale abych neházel všechny do jednoho pytle tak jsem si i mezi svými kamarády tady v Brně našel pár, kteří sdílí můj názor ale jsou nečiní a bojí se projevit, jelikož jsou taky jako Já většinou obklopeni již zmiňovanými lidmi jiného názoru. U některých Mě to dokonce mile překvapilo a vůbec bych to do nich neřekl.
Předem děkuji za odpověď. Matěj Štírek

P.S.: Narodil jsem se v Bratislavě za Československa. Je to velká překážka?

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Matěj Štírek

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 01 úno 2019, 10:02

Dobrý den. Je třeba si ujasnit pár detailů.
Píšete o boji za Evropu - nám na Evropě nezáleží, stejně tak jako nikdy Evropě nezáleželo na nás, nám záleží jen a pouze na naší zemi.
My věříme v sílu argumentů, v sílu naší filosofie. Nevěříme v prosazování názoru skrze násilí.

Jinak je to všude stejné. Lidé se nechtějí angažovat a chtějí jen nadávat na ty, co se nějak angažují, jelikož to nedělají podle jejich představ.

My věříme v sílu aktivismu a v sílu reálných skutků, viz naše PROJEKTY.

Co se narození v Bratislavě týká, tak jelikož to bylo v době Československa, není v tom problém.
Obrázek

Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zangief91 » 01 úno 2019, 10:41

Zdravím. Samozřejmě mi jde na prvním místě o naší republiku. Co se týká násilí tak to k prosazování svých názorů neužívám a snad sem ani nikdy neužil. Jelikož dělám ochranu osob musím na tuto činnost mít papír od ministerstva vnitra což mám a nerad bych o něj přišel a druhá věc nemám zapotřebí s tím co umím a znám si silou něco dokazovat. U Mě je použití síly až na posledním místě. Před tím následují vždy argumenty a debata .Jinak jsem zapomněl napsat svojí lokaci. Jsem z Brna.

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 01 úno 2019, 11:22

Pokud se tedy ztotožňuje s naším národovectvím a jeho prosazováním tak budeme jedině rádi, když se k nám přidáte.
Naše hnutí stojí na začátku, takže je to o tom přiložit ruku k dílu a nečekat, že se vše udělá samo, jak si bohužel mnoho lidí myslí.
Obrázek

Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zangief91 » 01 úno 2019, 11:31

Rád přiložím ruku k dílu. Nebaví Mě už jen sedět a přihlížet. Jak se mohu více zapojit a přidat se oficiálně?

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 01 úno 2019, 12:53

:arrow: http://www.1918-1938.cz/o-nas/jak-se-stat-clenem
Předpokládáme, že naší činnost znáte.

Zaslat tedy přihlášku na naší adresu:

PRVNÍ REPUBLIKA
Vlčí Vrch 673
Liberec
460 15
Obrázek

Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zangief91 » 01 úno 2019, 12:57

Ano,znám. Vše jsem si přečetl. Žádost si vytisknu a zašlu.

Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zangief91 » 14 úno 2019, 16:12

Zdravím. Vyplnil jsem žádost, dal ji do obálky a šel na poštu ale když jsem ji chtěl odeslat tak jsem zjistil, že neznám adresu a ani jsem Vaši adresu nikde nedohledal. Co mám dělat? Děkuji

Pavel Kozák
PRVNÍ REPUBLIKA
PRVNÍ REPUBLIKA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pavel Kozák » 14 úno 2019, 17:29

Adresa:
Vlčí vrch 673
Liberec 46015

Je napsána v odpovědi od administrátora...

Zangief91
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zangief91 » 14 úno 2019, 17:32

Omlouvám se. Teď jsem si toho všiml :D :D Zítra pošlu. A členský poplatek mám uhradit jakou formou?