Lada Novotná (UZAVŘENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Josefina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Lada Novotná (UZAVŘENO)

Příspěvekod Josefina » 24 srp 2018, 17:27

Dobrý den,
stručně napsat důvod, proč se chci stát členem tohoto hnutí je stejně těžké, jako popsat stručně problémy, které se v naší vlasti za poslední léta nakupily. Ale pokusím se. Narodila jsem se a žiji v Praze a jsem hrdá na to, jak krásné naše hlavní město je. Mám možnost se každý den dívat na práci našich předků a vnímat historii, která je historií lidí statečných, oddaných a vnitřně neporobených. Cítím ve svém srdci, že je naší povinností tento odkaz předat dalším generacím a uchovat si naši zem takovou, jakou chceme my a ne někdo, kdo se snaží za nás rozhodovat a zcela ignoruje naši suverenitu a vůli. Vždy jsem byla hrdá na to, že jsem se narodila v zemi, která doslova dýchá tradicemi a i bez palem a moře je zemí krásnou a úrodnou. O to bolestivější jsou však pro mě poslední léta, kdy člověk jen bezmocně přihlížel tomu, jak se z jeho země stává zem několika mocných a češství začíná být v lidech ubíjeno a potlačováno. Vždy jsem byla svá a proti jakékoli moci rebelující. Spíše než ustoupit a ohnout hřbet, byla jsem připravena bojovat bez ohledu na následky. Když naši ,,mocipáni,, začali rozprodávat tuto zemi cizím firmám, když začali zabírat plodnou půdu aby na ní vystavěly supermarkety a skladové haly s nadnárodním kapitálem , když nás místo českých jablek a brambor začali krmit odpadem z ciziny, když naše továrny přestali být našimi a nakonec skončili jako žalující rozbořené vzpomínky na ,,zlaté české ručičky a naše umění, které jsme hrdě rozváželi do celého světa,,, když naše samoobsluhy nahradily ,,supermarkety,, a kadeřnictví ,, hair salony,, ...když ve školách začala být upřednostňována znalost anglického jazyka před jazykem mateřským , občanská nauka nahrazena sexuální výchovou a historie se začala měnit podle toho, jak nám to nadiktovala EU, byla jsem smutná a zároveň rozhořčená. Mé děti byly malé a tak se pozornost trochu otupila. Dnes však již vyrostly a mají své děti a já jsem stále více a více naštvaná. Naštvaná na ty, které jsme si zvolili aby hájili naše zájmy a oni hájí pouze svá koryta a čelem tlučou do země shrbeni před těmi, co jim je naplňují. Nechci a nepodřídím se těm, kteří nám tvrdí, že jsme povinni postoupit naše domovy a vše, co jsme si vybudovali nájezdníkům, kteří nepřináší žádné obohacení, ale jen strach, násilí, nemoci a nesvobodu. Nechci se bát říci pravdu a pojmenovávat věci pravými jmény. Nechci mít punc ,,extrémisty,, jen proto, že nesouhlasím s pošlapáváním naší důstojnosti, standardy a urážením hlavy státu, že je pro mne rodina tam, kde je táta a máma zároveň mužem a ženou. Chci vrátit do obchodů pomazánkové máslo, Olomoucké tvarůžky, Rum a na vesnice klasické české zabijačky (aniž by mi někdo diktoval, koho na ní mohu pozvat a koho obdarovat výslužkou). Chci vrátit do země spravedlnost stejnou pro všechny a pravidlo : ,,Nepracuješ a můžeš, ale jen se ti nechce? Pak se postarej o sebe sám. ".Chci slavit Vánoce s českými koledami a Velikonoce s pomlázkou (aniž by toho kecaly feministky) - ne ramadán. Chci pro svá vnoučata školy, kde se budou učit pravdu, naši historii, české písničky a úctu ke své zemi a kde na zdi visí portrét našeho prezidenta a naše vlajka bez hvězd a písmen EU. Je toho hodně, co je v naší zemi ,,nemocného,, a já jsem pochopila, že jestli chci pomoci uzdravit tuto zem, nemohu se jen vnitřně užírat, ale začít něco dělat. Společně s lidmi, kteří to cítí jako já. A proto mi bude ctí stát se členem tohoto hnutí.

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada Novotná

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 24 srp 2018, 19:34

Hezký podvečer.

O NÁS - http://www.1918-1938.cz/o-nas
NÁŠ PROGRAM - http://www.1918-1938.cz/program

Naší knihu Nacionalismus jako víra jste četla?

Něco o našich PROJEKTECH víte?

Jsme dost specifické hnutí, které na naší scéně nemá obdobu a to není nadsázka, proto se snažíme aby o nás každý věděl co nejvíce, než se přidá.
Obrázek

Josefina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Josefina » 24 srp 2018, 21:42

Dobrý večer, ráda si knihu přečtu, ale o nacionalismu si myslím vím poměrně dost. Nosím si ho totiž v srdci už prakticky celý život a myslím, že tato víra ve mně stále roste. Já jsem ale také pragmatik a ráda nazývám věci pravými jmény. Nenechávám se strhnout davem a vždy si zachovávám zdravý úsudek a rozum a to je dnes také dost vzácné. A díky těmto vlastnostem jsem schopná cílené a přesvědčivé argumentace, která umí odpovídat na otázky i přesvědčit většinu. Mnoho potencionálních velikánů s velkými myšlenkami bohužel zmizelo v propadlišti dějin nepovšimnuto právě díky tomu, že jim chyběla určitá míra racionalizace, odstupu, odhadu a taktiky. Nechali se unést mírně řečeno pouze pocity, emocemi a třeba i fanatismem, chcete-li. Vždyť i velcí bojovníci museli mít v srdci nejen víru, ale i dobře nabroušený meč, smysl pro taktiku a odvahu. Velmi dobře jsem si pročetla váš program a myslím, že chápu i to v čem jste specifičtí. A i když to tak možná nevypadá, je to přesně to, co se mi na vašem hnutí líbí a co je mi blízké. I já jsem hodně specifická:-).

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 24 srp 2018, 22:24

Dobrá tedy.

Ideálně tedy vyplnit a zaslat přihlášku. Ta je ke stažení zde: http://www.1918-1938.cz/o-nas/jak-se-stat-clenem

Registrace zatím probíhá pod naší kmenovou organizaci.
Po registraci hnutí bude vše následně převedeno na něj.
Obrázek

Josefina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Josefina » 27 srp 2018, 08:48

Dobrý den,

děkuji a pošlu přihlášku:-)

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 01 říj 2018, 23:17

Jelikož přihláška do dnešního dne nedorazila, považujeme to prozatím za uzavřené.
Obrázek