Barbora Vohnoutová (UZAVŘENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Barboravoh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2018, 22:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Barbora Vohnoutová (UZAVŘENO)

Příspěvekod Barboravoh » 23 srp 2018, 23:08

Dobrý den,

jmenuji se Barbora Vohnoutová, je mi 18 let a pocházím z Teplic. Coby studentka aktivně se zajímající o všeobecné evropské a celosvětové dění bývám často kvůli svým názorům a postojům vystavena nepochopení spolužáků a nepříliš valnému přijetí mé osoby jako součásti kolektivu. Ze strany učitelů se dočkávám ve velké části hodin včetně českého jazyka a jazyků proslovů, nadávek na protiimigrační politiky a rad o tom, koho mají lidé volit, nářeků, že v prezidentských volbách nevyhrál J. Drahoš a osočování voličů vítěze a tak bych mohla pokračovat dále. Bohužel studenti mého ražení se potýkají s dilematem, tedy snažit se něco dělat s tím, aby toto politikaření na jeho škole přestalo už během jeho studia anebo, což je častější možnost, se jako já bojí o svou studijní budoucnost a věc buď zametou pod koberec a ignorují ji, nebo ji musí řešit až po ukončení studia. Někdo by si mohl říct, že od potírání politizování výuky tu máme §32, ale ten, jak se zdá, zcela selhal. I proto bych se, pokud budu mít tu možnost, chtěla zasadit o odstranění jakéhokoli politikaření ve školách a o trestatelnost politické propagandy ve školách.
V dnešní době, kdy je svoboda postojů a názorů opět pouhým bludem, je důležité, aby se lidé nezasekli pouze před počítačem, odkud kritizují svět venku, ale vstali od něj a začali něco dělat. Obdivuji ty, kteří to dokážou i za cenu své cti, kariéry a v některých případech dokonce i svobody.
Mrzí mě, že se opět překrucují dějiny a mladí nemají o skutečné historii vlastního národa ani ponětí a nechce se mi s tím smířit. V časech, jako jsou tyto, kdy je ohrožena nejen bezpečnost, ale i celá existence národa, je důležité jak národní uvědomnění, tak podpora vlastenectví i v těch nejmladších. Je důležité být hrdý na svůj původ a držet v těžkých časech se svým národem. Protože nechci, aby mé děti vyrůstaly ve světě, kde slova "národ" a "hodnoty" budou pouhými historismy, protože se nechci vzdát národní kultury, zvyků a tradic, protože nechci, aby nám někdo nařizoval, koho zde přijmeme a koho ne a protože nechci, aby národní hrdost, vlastenectví a odvaha k ochraně hranic a vlastních lidí umřely, proto budu ráda členem tohoto hnutí.

Přeji všem krásný den.

Uživatelský avatar
PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2017, 17:24
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbora Vohnoutová

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 24 srp 2018, 12:25

Tentokrát tu tato žádost už snad vydrží... ;)

Úvodem jen pro jistotu:

O NÁS - http://www.1918-1938.cz/o-nas
NÁŠ PROGRAM - http://www.1918-1938.cz/program

Naší knihu Nacionalismus jako víra jste četla?

Něco o našich PROJEKTECH víte?
Obrázek

Uživatelský avatar
PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2017, 17:24
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbora Vohnoutová

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 07 zář 2018, 12:35

Jelikož zájem evidentně opadl, považujeme to pro daný moment za uzavřené.
Obrázek