Jiří Stuna (VYŘÍZENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Jiří Stuna
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Jiří Stuna (VYŘÍZENO)

Příspěvekod Jiří Stuna » 17 srp 2018, 23:36

dobrý den, členem hnutí bych se chtěl stát jednoduše pro to že plně souhlasím se vším co prosazuje hnutí a s názory hnutí se ztotožňuji. abych uvedl něco o sobě, dříve jsem byl jeden z těch které teť nenávidím, byl jsem grázl který poškozoval veřejný majetek, choval se drze ke komukoliv, neměl hodnoty a byl schopen si zapálit v přítomnosti kohokoliv. nevím jak a kdy přesně, ale jednoho dne přišel zlom, sám od sebe. zažal jsem si uvědomovat že to jak se chovám je špatné a nevhodné, že vůbec nerespektuji naše předky kteří nám předali naší zemi zmáčenou jejich krví, začal jsem cítit čest a hrdost k českému národu. začal jsem milovat svou zem, svou víru v Krista a historii naší země. dokázal jsem pomoci ostatním kteří byly zkažení jako já aby procitly, vytvořil jsem spolek DVDS (dětská vojenská a diplomatická strana) ve kterém sem začal sjednocovat mladé vlastence mého věku z Chrudimska. úspěšně jsem "vyléčil" několik chlapců kteří dávaly přednost mobilu nebo alkoholu před svou vlastí, začal jsem milovat svou vlast čím dál tím víc, začal jsem se zajímat o historii našeho národa a o celosvětovou politiku. uvědomil jsem si jaké zlo je na nás pácháno už po staletí, např. mnichovská dohoda. uvědomil jsem si že národy V4 jsou ostatními národy ponižovány a poškozovány, přitom bychom měli těmto národům vládnout a ne oni nám. stal se ze mě nacionalista, a za to se nestydím... jen se stydím za svou minulost, za to jaký jsem byl protože teť takovéto "škůdce" beru jako nemoc našeho národa. případné členství v hnutí by pro mě byl obrovský úspěch v mé cestě vlastence, a veřím že pak bych díky hnutí mohl pro národ udělat mnohem víc! - Jiří Stuna (pardubický kraj)
nechť víra a hrdost zvítězí nad strachem a nevědomostí

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Stuna

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 18 srp 2018, 11:27

Zdravím tě Jirko.

Tvůj zájem nás pochopitelně těší a je skvělé vidět, když je někdo schopen jakékoliv sebereflexe a následně svůj čas obětovat i jiným.

Určité věci ovšem v rámci našeho hnutí nejsou možné, viz přiložená fotografie.

Jelikož naše hnutí je nacionální, tedy striktně PRO-ČESKÉ, tak oblékat se do německé uniformy, s německou vlajkou na rameni prostě není možné. O to hůře, když je to ještě zdokumentováno a veřejně prezentováno.

V tomto případě se jedná o nevědomost, nikoliv o účel, což chápeme. Není to důvod pro nepřijetí, ale je to rozhodně důvod pro vyloučení, nebude-li v tomto ohledu zjednaná náprava.

Tak či onak, líbí se nám tvé nasazení v rámci přečtení daných stránek. Úroveň toho všeho je samozřejmě poplatná věku aktérů, ale to nijak neshazuje hodnotu toho vlastního angažování.

Dané stránky: https://dvds2.webnode.cz/o-nas/
Přílohy
dvds 3.jpg
dvds 3.jpg (25.52 KiB) Zobrazeno 657 x
Obrázek

Jiří Stuna
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jiří Stuna » 18 srp 2018, 21:47

ovšem, ta fotografie, ano, vlastním tuto uniformu, ale ta fotografie je stará, a v tu dobu jsem to nechápal, dnes za za tuto uniformu samozřejmě stydím a již jí nenosím, opravdu jen výjimečně. Němce nemám v lásce, téměř je nesnáším a nejen za jejich minulost ale hlavně za přítomnost. prostřednictvím "4 říše" EU nás ponižují a ničí, spolu s francii a USA nám škodí a také škodily. omlouvám se za tu fotku, smažu jí stydím se za ní a díky za upozornění.

Jiří Stuna
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jiří Stuna » 18 srp 2018, 21:51

ovšem, nacionalistou jsem se nestal ze dne na den. měl jsem období kdy jsem sice miloval Česko ale nechápal jsem politiku ani nic okolo, omlouvám se za tu fotku. jak jsem již psal Němce téměř nesnáším, a to nejen za jejich minulost. ale především za přítomnost.

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 19 srp 2018, 01:19

Důležité je, že si to uvědomuješ a s tím se dozajista už dá pracovat. Samozřejmě nesmí zůstat jenom u slov.
Naše hnutí se nechce dostat do fáze, kdy tzv. káže vodu a pije víno.

Naší knihu NACIONALISMUS JAKO VÍRA si četl?
Obrázek

Jiří Stuna
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jiří Stuna » 19 srp 2018, 01:30

vaší knihu jsem zatím nečetl, ale chystám se si jí koupit. moc se na ní těším :D

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 19 srp 2018, 01:35

V tom případě můžeme přistoupit k dalšímu kroku a tím je zaslání přihlášky.

Ta je ke stažení zde - http://www.1918-1938.cz/o-nas/jak-se-stat-clenem (zcela dole)
Obrázek

Jiří Stuna
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jiří Stuna » 19 srp 2018, 01:45

Děkuji převelice, vážím si toho že mám příležitost se stát vaším členem

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 02 zář 2018, 11:19

Jelikož přihláška do dnešního dne nedorazila, považujeme to prozatím za uzavřené.
Obrázek

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Stuna (UZAVŘENO)

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 19 zář 2018, 11:26

Přihláška dorazila.
Pro dokončení členství tedy už jen odeslat registrační poplatek 100 korun na náš účet a do zprávy příjemci uvést své celé jméno.
Obrázek