Miroslav Deus (UZAVŘENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Deus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Miroslav Deus (UZAVŘENO)

Příspěvekod Deus » 16 srp 2018, 17:26

Dobrý den
Jmenuji se Miroslav Deus. Narodil jsem se, žiji a hodlám zemřít ve stínu Českého středohoří. Zdejší kraj miluji. Rád bych zajistil, že se zde moji potomci budou cítit tak bezpečně jako já, když jsem byl dítě. Nemuseli se obávat šikany ze strany tmavoobčanů. Chci pro budoucnost svoji i svých blízkých zajistit spravedlivý systém, ne dvojí metr. Místo ve světě kde bude zdravá příroda, ne betonové a skleněné peklo. Aby jim nehrozil útok od zmatených fanatických muslimů.
Jsem motorkář. Miluji ten pocit svobody, který mi motocykl dává. Proto v posledních letech mě děsí ukrajování různých svobod. Pocit svobody musí člověk cítit všude. Což už není pravdou. Spousta direktivních nařízení, zákony ve kterých není možné se orientovat. To vše naznačuje a směřuje k budoucnosti bez svobody.
Během tohoto roku (2018) sleduji se zděšením otevírání diskuzí k Benešovým dekretům, a snahám několika subjektů o napadnutí jejich platnosti. Kdyby se to tak stalo a dekrety padly, znamenalo by to ztrátu kontroly nad územím, koutem republiky, našeho pohraničí, které je mi velmi milé. A nehodlám dopustit, aby opět padlo do rukou Němců.
Je spousta věcí, které bych rád změnil. Ale jak se říká, jsem jen kapka v moři. Nemám dostatečné charizma, abych kolem sebe vytvořil potřebnou organizaci. Proto jsem se rozhodl přidat se k Vám, pokud o mě budete stát.

Musím přiznat, že jednu dobu jsem uvažoval o vstupu do Řádu národa, SPD, atd. Ale vždy mě nějaký šestý smysl varoval a já od toho včas ustoupil.

Český národ byl často významným hybatelem dějin Evropy. Jsem přesvědčen, že mám velký dluh vůči svým předkům, kteří uhájili svůj kout světa proti agresorům z venku i zevnitř. Ať už se jedná o germánskou hrozbu ze západu a jihu, ruskou z východu. Ať se jedná o náboženskou direktivu přicházejících v minulých stoletích z Říma. V dnešní době je to útlak ze strany EU. Naše historie byla, je a bude ve znamení BOJE PROTI VŠEM.

Budu se těšit na osobní setkání, budu-li shledán potencionálně užitečným budoucím členem.

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Miroslav Deus

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 16 srp 2018, 19:28

Dobrý den.

Úvodem jen pro jistotu:

O NÁS - http://www.1918-1938.cz/o-nas
NÁŠ PROGRAM - http://www.1918-1938.cz/program

Nenapsal jste kraj, ale ten je tedy ÚSTECKÝ, podle vyplněného profilu, je to tak?

Naší knihu Nacionalismus jako víra jste četl?
Obrázek

Deus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Deus » 16 srp 2018, 20:42

Ano, Ústecký kraj. Město Lovosice.

To co máte na webu jsem četl.

Knihu jsem zatím nečetl. ...

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 16 srp 2018, 21:32

Kniha je přesnější definicí toho, oč nám jde a kam to celé chceme směřovat.

Ideálně tedy vyplnit a zaslat přihlášku. Ta je ke stažení zde: http://www.1918-1938.cz/o-nas/jak-se-stat-clenem

Registrace zatím probíhá pod naší kmenovou organizaci. Po registraci hnutí bude vše následně převedeno na něj.
Obrázek

David Podhajský
PRVNÍ REPUBLIKA
PRVNÍ REPUBLIKA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod David Podhajský » 17 srp 2018, 14:53

Buď zdráv Mirku.
To co jsi napsal o svobodě a dekretech či dvojím metrů.
Je jeden z důvodu proč jsem se přidal i já.

Pro mě jsi to napsal zcela srozumitelně.
Takové lidi jako ty co přemýšlejí potřebujeme.

PRVNÍ REPUBLIKA
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PRVNÍ REPUBLIKA » 01 zář 2018, 15:23

Jelikož přihláška do dnešního dne nedorazila, považujeme to prozatím za uzavřené.
Obrázek