Daniel Čermák (VYŘÍZENO)

Chcete-li rozšířit naše řady, zde máte možnost...
Pravidla fóra
1. Je nutné mít uživatelský účet na foru - REGISTRACE
2. Vytvořte téma a jako předmět napište vaše celé jméno
3. Stručně napište proč se chcete stát členem hnutí
4. Uveďte z jakého kraje jste
5. Uveďte, zda chcete být aktivním či pasivním členem
6. Pošlete nám odkaz na vaše FCB stránky - POSLAT ODKAZ
Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Daniel Čermák (VYŘÍZENO)

Příspěvekod Daniel Čermák » 10 čer 2018, 17:50

Dobrý den,

Jmenuji se Daniel Čermák, jsem z Brna. Jsem z rodiny podnikatelů, vyrůstal,vnímal jsem rozvíjení a chod firmy každý den. Učili mne a učil jsem se jak něco vybudovat a řádně se o to starat aby to co mám nebo bych měl si vážil,bránil a s nadšením budoval nejen svoji budoucnost ale i budouctnost potomkům. Tím myslím i rozvoj naší krásné země.

Na úvod jsem se vám představil.

A teď k věci. Mám na Vás pár dotazů ohledně přihlášení a vstupu do vaší strany, Jestli je možné se prosadit ( dostat ) do vyšších pater vaší strany, Jestli mám možnost silně podporovat Hnutí - ( Chodit na stranické srazy,možnost přednést [ prosadit ] názor-nápad-řešení, možnost něco změnit .. ) Možnost hrdě nosit znak vašeho Hnutí, možnost rozvinout svůj potencionál a charakter, možnost bojovat za lepší budoucnost našich děťí a celé naší krásné zemi, snahu být ten nejvěrnější a předávat zkušenosti dalším, mít možnost podat ruku dalším lidem co potřebujou jen otevřít oči a trochu " poštouchnout " ku předu " .... Možnost poznat nové lidi co společně můžeme něco změnit.

To jsou moje dotazy k Vám.
Doufám, že jsem vás zaujal a potěšil věrností naší zemi.
Pokud jsem se vám zalíbil, rád přijedu do Liberce se více představit.
Děkuji za čas,který jste obětoval na přečtení a odepsání mých dotazů.. Doufám že vaše odpověď bude pro mě pozitivná.. Jestli jsem vás nezaujal tak se velice omlouvám..

Děkuji mnohokrát a Nashledanou

Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Re: Daniel Čermák

Příspěvekod Matouš Bulíř » 10 čer 2018, 18:58

Zdravím vás Daniely.

Jsme stále na začátku cesty, takže nás je málo, poněvadž je složité shánět lidi, kteří se chtějí skutečně podílet na řešení toho, co se u nás děje. Lidem se líbí co děláme, ale více jim vyhovuje to, že to děláme my, než aby to musel dělat někdo z nich.

Postup je u nás dán pouze vlastní aktivitou, tudíž jediný limit je ten, co si každý sám sobě stanoví. Kdo je aktivní při realizaci projektů, kdo se účastní akcí, kdo přináší nápady a je iniciativní, ten stoupá.

My máme stanovenou jasnou filosofii, takže prosadit změnu není možné. Nelze vstoupit někam s tím, že se tomu nepřizpůsobím já, nýbrž, že se to ono přizpůsobí mě. Pokud ovšem jde o nápad ohledně nějakého zlepšení, tak samozřejmě vše co bude přínosem a bude to v souladu s naší filosofií, bude i realizováno. Nápady se posuzují podle obsahu, nikoliv podle předkladatele.

A silně podporovat hnutí je myslím více než žádoucí.

Základ je přečíst si knihu NACIONALISMUS JAKO VÍRA. Tam je vše zásadního definováno.

Snad jsem odpověděl na vše, před chvílí jsem přijel z piety z Lidic, takže nejsem už úplně při síle a pozornosti. Samozřejmě cokoliv rád osvětlím.
Obrázek

Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daniel Čermák » 11 čer 2018, 22:17

Zdravím vás

Děkuji vám za odpověd , určitě si přečtu.. Mám tady v Brně vcelku silnou základnu lidí.. co sou a mají stejnou filozofii myšlení a energii budovat, měnit přizpůsobovat.. chtěl bych být členem a i rád přijedu do Liberce se osobně představit.

Jestli teda hledáte lidi co chcou bojovat a chránit naše zájmy, společně tvořit a být příkladem pro ostatní.

Ohledně vstupu prvně mě to musíte schválit Vy že mě můžete přijmout??

Děkuji a Nahledanou

Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Matouš Bulíř » 11 čer 2018, 22:23

A proč právě naše HNUTÍ?
Obrázek

Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daniel Čermák » 11 čer 2018, 22:42

A ano máte pravdu.. Akorát Brno je silně nacionální.. Převážně jsme jedna rodina ze Zbrojovky Brno a z Komety Brno a pár desítek podnikatelů ---> přísun finanční ..

Rád bych začal s Váma silně spolupracovat..

I z malých věcí se dokážou velké činy :)

Proč??

Líbí se mi vaše myšlenka, cíl, oddanost, odvaha.. A věřím , že konečně sem našel spolek , kde opravdu můžem společně něco změnit.. Nechci jen slova ale už chci vidět činy..

Měli jsme svojí stranu ale Ministerstvem jsme nebyly schváleni.. pro příliž velký nacionalismus a propagandistické myšlení .. a to přitom jsme měli 1439 podpisů.

Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Matouš Bulíř » 11 čer 2018, 22:45

Zajímalo by mě odůvodnění MINISTERSTVA VNITRA, které muselo poskytnout. Bylo by to možné?
A název byl jaký?
Obrázek

Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daniel Čermák » 11 čer 2018, 22:59

Dobře. Napíšu zakladateli at pošle podklady..

jinak jsme se jmenovaly : Nacionální a Sociální Demokraticka Strana - NSDS

Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daniel Čermák » 11 čer 2018, 23:04

Co já vím , tak podle právníka jsme byly viděni jako další Dělnická Strana, podporující faš..... .. je to cca 5-4 roky zpět.. tak se to všechno rozpadlo..

Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Matouš Bulíř » 11 čer 2018, 23:05

Skvělé. Zajímá mě to čistě z určité profesionality, poněvadž se právem zabývám.
Každopádně by tedy bylo dobré osobní setkání.
Obrázek

Daniel Čermák
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daniel Čermák » 11 čer 2018, 23:08

To věřím.. v určitém pohledu se zasmějete jak nás zazdily.. Když si vzpomenu kolik úsilí a času a peněz do toho vložily tak bylo opravdu velké zklamání a jsem velmi rád že se můžeme domluvit na osobním setkání.. Děkuji mockrát