Ukrajinští nacionalisté demonstrovali v Kyjevě kvůli Zemanovi.

8.3.2013 - dosud
Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Ukrajinští nacionalisté demonstrovali v Kyjevě kvůli Zemanovi.

Příspěvekod Matouš Bulíř » 12 říj 2017, 20:18

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... kozla.html

Ukrajinští nacionalisté demonstrovali v Kyjevě kvůli Zemanovi, měli s sebou i kozla

Zhruba čtyři desítky nacionalistů demonstrovalo ve čtvrtek odpoledne před českou ambasádou v Kyjevě. Důvodem byly výroky prezidenta Miloše Zemana o anexi Krymu. Protest zorganizovala ukrajinská nacionalistická politická strana Národní sbor, uvedla Irena Valentová z tiskového odboru českého ministerstva zahraničních věcí.

Obrázek
________________________________________________________________________

Mě osobně na tom nejvíc zaujalo to, že tzv UKRAJINSKÝ NACIONALISTA má na sobě kalhoty NĚMECKÉ ARMÁDY... Ukázka hlouposti daného člověka, pokud se ovšem nepovažuje spíše za neonacistu, ale o to by to byl asi ještě větší hlupák.

Co se týče Zemanova výroku, tak s ním naprosto nesouhlasím. Není to naše věc a nemáme právo rozhodovat o tom, kdo je v právu.

Je to věc Ukrajiny a Ruska. Pokud by se Ukrajinu v pádu vojáků na Krym bránila, byl bych jistě na její straně, to ovšem ale neudělala. Proč se tedy zastávat někoho, kdo nebyl schopen se zastat ani sám sebe. Věc druhá je ta, že smluvně Krym patří Ukrajině, ovšem historicky Rusku, která ho Ukrajině v rámci SSSR darovala. Kdo je v právu? To lze jen těžko určit a proto se raději nevyjadřovat.
Obrázek