Německé úřady povolily Syřanovi bigamii

A nejen v ČR
Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Německé úřady povolily Syřanovi bigamii

Příspěvekod Matouš Bulíř » 30 led 2018, 01:27

Článek: https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... -zenu.html

Německo si našlo cestu, jak sebe samo obejít, respektive své zákony. Nejde o bigamii, jde o blaho dalších 4 dětí, které se váží na druhou ženu.

Řeší se to samozřejmě v Německých skupinách kde píší, že tato rodina bude dostávat astronomické sociální dávky. Byla tam i částka, nevzpomínám si jen kolik to bylo...

Německo legitimizuje právo šaríja a toto chtějí zatáhnout i k nám.

"Ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska Herbert Reul (CDU) řekl deníku Rheinische Post, že je „ze zásady proti příchodu druhé nebo dokonce třetí ženy”. Nevylučuje však, že v některém individuálním případě se člověk může „rozhodnout jinak ve smyslu nejlepších zájmů dítěte”.

V podobném duchu se vyjádřila také poslankyně sociální demokracie Eva Höglová. „Německý pobytový zákon výslovně zakazuje příchod druhých manželek z polygamních manželství,“ uvedla poslankyně. Výjimka se může udělat v některých individuálních případech, aby se „zabránilo mimořádné újmě“, což je například v případě, že ”by děti musely v Německu vyrůstat bez své biologické matky”.
"
Obrázek

Tomáš Vítek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 435
Registrován: 27 zář 2017, 18:44

Re: Německé úřady povolily Syřanovi bigamii

Příspěvekod Tomáš Vítek » 30 led 2018, 12:52

Chci připomenout, že v Německu, stejně jako v Čechách, je bigamie zakázána! Druhou ženu si tedy nesmí vzít za ženu. A rovnou připomenu, že stejný zákaz platí i pro osoby mladší 16 let, jelikož mám jisté pochybnosti.
Těch 8 děti pouze dokazuje to, že nás brzy výrazně přelidní, což povede k občanské válce, pokud se s tím něco včas neudělá.