jak jednat s muslimama= poučné, velmi

A nejen v ČR
akecheta
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 134
Registrován: 02 zář 2017, 12:27
Bydliště: Chrudimsko

jak jednat s muslimama= poučné, velmi

Příspěvekod akecheta » 28 zář 2017, 23:41

Migranti sem přivážejí středověk. Nedá se svítit, my se přizpůsobíme. Chudáci politici zapoměli, že defenestrace a jiné kratochvíle do tohoto období také patří. Odkaz Vám napoví, jak jednat s muslimama, s tou středověkou kulturou, zde odkaz:

https://youtu.be/O6eNJmponQ0

i někteří podnikatelé jsou mimo, jako tento majitel pobočky prodeje plynů AIPRODUCT, tomu kafírovi uřízl muslimák neterorista hlavu a s vyšším počtem nově příchozích si to také určitě ještě někteří další ,,užijí,,. Vždyť jsou tak ,,potřební,, Zde odkaz na info o smrti majitele pobočky prodeje techn.plynů:

https://www.lidovky.cz/udajny-terorista ... ranici_sij

čím bude nově příchozích se středověkejma návykama po Evropě více, tím více musíme bohužel obnovovat tyto zvyky i my, abychom přežili (osobně na defenestraci se půjdu, pokud se toho dožiji, rád podívat)

Ještě zde vzpomenu z historie na kališnického šlechtice Evana Podmokelského z Prostiboře, ten se nestyděl svoje poznatky, o tom jak jednat se středověkými násilníky, shrnuté v této větě, uvést v praxi= Pět mrtvých vetřelců za jednoho zabitého Čecha.
Stručně:
Česká krev smývá všechny hříchy, mysleli si „křižáci“ – Bavoři, Švábové, Švýcaři a Jednota zelenohorská, kteří na jaře 1468 vpadli do západních Čech. Pálili, loupili, vraždili, podřezávali hrdla českým vesničanům, mužům, ženám i dětem, a umývali se v jejich krvi.
Až je při tomto zvrhlém počínání přistihl kališnický šlechtic Evan Podmokelský z Prostiboře. Spolu se svými bojovníky pobil velký oddíl vetřelců a mužům v bílých pláštích zanechal vzkaz. Na tělo každé z jejich obětí položil pět probodnutých křižáků, aby tak ukázal, jak vysoko si cení života každého Čecha a jak pohrdá jejich nepřáteli. Odkaz na vítěze nad křižáky v Ottově naučném slovníku:
https://cs.wikisource.org/wiki/Ott%C5%A ... klsk%C3%BD