DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Žádný hloupý rasismus!
Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Matouš Bulíř » 11 lis 2017, 16:20

VIDEO: https://video.aktualne.cz/dvtv/nesikanu ... 47ab5f122/

DVTV se vyprofilovala jako silně pro-imigračné médium. V tuto chvíli má 4 redaktory z nichž jen z jediného netryská proudem pro-imigrační smýšlení a tím je Martin Veselovský. Drtinová to vede, za ní je v těsném závěsu ten hošík co má vousy aby nevypadal na 12 let a pak Smetana.

Smetana je hloupá až to bolí, viz její jiné výstupy, třeba když otravovala Aleše Brichtu. co čekat od někoho, kdo se místo Smetanová přejmenuje na smetanu.

Všimněte si, jak se smetana snaží celou dobu rozhovor manipulovat a podsouvat tam různé věci, ze kterého ČESKÝ člověk milující svůj původ vyjde jako hlupák, buran a násilník... Ten začátek mě až rozesmával, když se tam snaží obě vytvořit atmosféru toho, že by mohlo na demonstraci dojít k násilí pokud by se někdo dověděl, že 18tiletá dívenka je z Iránu. Šlo jí vlastně o život, tak špatné to tu je....

Dobře si všimněte, jak Smetana úmyslně používá slova toho nejhrubšího zrna, když mluví o lidech vyhrazujících se proti imigraci. Je tam vzbuzován pocit, že ten 21let kluk nic neví, protože mu je 21 let, ale to že té Iránce je 18 nemá vliv na to, že ona už je ta nejrozumnější na světě.

Nějak tam ani nezaznělo, zda v Iránu někdy byla, jelikož se tam mluví o tom, že její otec je z Iránu... Takže hádám, že matka je ČEŠKA, ale i přesto o nás mluví jako o cizincích, nevnímá sebe samu jako příslušnici ČESKÉHO národa. Tak co po nás chce? Ona se má přizpůsobit nám, ne my jí.

Každý cizinec si myslí, že původní obyvatele dané země si z něho musí sednout na zadek a když ne, je to rasismus.

má pravdu, že na poloviční ÍRÁNKU bych jí netypoval ani JÁ, takže co řeší? Chce patřit do společnosti, nechť se změní jméno a rázem je integrovaná, ale to se jí nechce, jí to totiž baví, nebýt ČEŠKOU.
Obrázek

Petr1963
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: 07 pro 2017, 05:42
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Petr1963 » 08 pro 2017, 22:11

Za toto mě zablokovali na facebooku:

Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.

Petr Kania
Nyní se rozhoduje, za nás - bez nás, zda přijmeme kvóty na uprchlíky. Nechápu, proč je nepřijmou k sobě takové bohaté země, jako je Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Bahrajn či Katar. My to prostě nezvládneme. Máme svých problémů dost a to ve dvou rovinách. Nejsme schopni vyřešit problém, co s cikánskou menšinou a ještě si máme přidělávat další problém, s muslimskými uprchlíky. Další problém, který vůbec nedokážeme řešit, je korupce a privatizační podvody. Klasickým příkladem je tunelování Dopravního podniku hlavního města Prahy, kde si nahrabali Bém, Janoušek, Ritig a pár lidí okolo nich. Mluví se o tom již dlouho, vždy je někdo obviněn a hned zase propuštěn. Náklady jsou o více než jednu miliardu větší, než byl původní rozpočet. Dalším příkladem je kauza exsenátora ODS Nováka. Ten měl dostat za prodej městských akcií Severočeské energetiky a Severočeské plynárenské úplatek 40 000 000,-- od německé firmy VNG. Dostal za trest pokutu 5 000 000,--. Musíme si však uvědomit, že škoda je mnohem větší, než 40 milionů. On neměl dostat pokutu ve výši 5 milionů ani ve výši 40 milionů, ale pokutu ve výši způsobené škody. Pokud na to nemá, tak zabavení veškerého majetku a to i toho, který převedl na manželku, kamarády, příbuzné nebo své právníky. Až vyřešíme všechny své potíže s korupcí a s cikánskou menšinou, tak se můžeme zabývat tím, jak pomoci syrským uprchlíkům a to tak že nikoliv ubytováním na našem území, ale třeba zasláním starého šatstva nebo dobrovolnou sbírkou peněz. Jsem proti multikulturnímu státu, protože příklady z minulosti jsou varující. Tak se rozpadla Říše římská, když na její mateřské území proudily davy z různých národů z podmaněných území. Dalším příkladem je prvorepubliková ČSR, kde se ukázalo nemožné soužití Čechů, Němců, Slováků, Poláků, Maďarů, Rumunů, Rusínů a dalších nebo rozpad Sovětského svazu, kde v jednou státě žili Rusové, Ukrajinci, Moldavci, Kazaši, Tataři, Mongolové, Jakuti, Uzbekové, Čečenci, Inguši a mnoho dalších. Postarejme se především o to, aby Češi v České republice mohli žít kvalitní, plnohodnotný a důstojný život a pak se můžeme starat o jiné. Kania Petr https://www.facebook.com/groups/8956214 ... =bookmarks

Tomáš Vítek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 435
Registrován: 27 zář 2017, 18:44

Re: DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Tomáš Vítek » 09 pro 2017, 11:38

Jestli svůj příspěvek spamujete na Fb stejně jako zde, tak se nelze divit.

Jinak ovšem máte pravdu, Česko je v současnosti tak rozkradené, že žádná pomoc cizím nemůže přijít v úvahu, i kdybychom chtěli.

Petr1963
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: 07 pro 2017, 05:42
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Petr1963 » 12 pro 2017, 00:54

Pokud jsem dal stejný příspěvek na více tématických skupin, tak na tom nevidím nic špatného. A i když ho tam nedávám, tak mě dnes zablokovali preventivně na 3 dny :D :mrgreen:

Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Matouš Bulíř » 12 pro 2017, 16:26

Ono by to tolik ani nevadilo, pokud by to bylo vyloženě k tématu... Což nebylo nai v jednom případě, jelikož to bylo všeobecné. Jediné kam to skutečně patřilo, no, tak tam jste to nedal - téma Zablokoval vás Facebook? Bylo to tam přesunuto a ostatních tématech smazáno, což jste nelenil a do těch témat do opět nakopíroval... Takhle to tu prostě nefunguje, toto není Facebook.
Obrázek

Tomáš Vítek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 435
Registrován: 27 zář 2017, 18:44

Re: DVTV a její klasická pro-imigrační propaganda

Příspěvekod Tomáš Vítek » 12 pro 2017, 17:19

Přesně tak. Nepenalizujeme Vás, za vaše názory jako to má ve zvyku FB. My jen říkáme, že to není přímo k danému tématu a že nemá smysl dávat zde jeden příspěvek do mnoha témat, to publikum je zde jedno a to samé. Neplatí, že "Do čím více témat vložíte jeden příspěvek, tolikrát více lidí jej uvidí."