"Romská" demonstrace v Praze

Žádný hloupý rasismus!
Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

"Romská" demonstrace v Praze

Příspěvekod Matouš Bulíř » 17 bře 2018, 18:50

Článek: https://zpravy.idnes.cz/demonstrace-rom ... gn=desktop

Někdo to přenášel na FCB, takže sem měl možnost to celé vidět v reálném čase. Je hezké vidět, jak se k tomu staví média skrze fotografie, které jsou foceny tak, aby to budilo zdání, že tam bylo mnoho lidí - NEBYLO - bylo jich tam 5 a půl.

Docela sem se bavil, poněvadž jejich řečnící ničím nezapřou svůj původ. Bylo tam vyzýváno k založení cikánské politické strany, dále tam řečník zakazoval cikánům vyjadřovat se do médií negativně k EU, protože EU je chrání.

Jeden z řečníků mluvil o dvou odporných zákonech, které se proti cikánům připravují... S napětím jsem čekal o jaké to pujde, poněvadž o žádných nevím. Ten první proti-cikánský zákon byl ZÁKON O REFERENDU a ten druhý byl ZÁKON O PŘÍMÉ VOLBĚ STAROSTŮ... :lol: Ano, úplné Norimberské zákony jak se patří... Vysvětleno tak, že Češi chtějí pryč z EU, což je zaměřeno proti cikánům a to druhé, že lidé budou volit starosty, kteří budou řešit cikánská geta.

Další vtipná vsuvka byla ta, když tam nějaký řečník vyzýval k tomu, že není možné na základě špatné zkušenosti s jedním jedincem odsuzovat celé etnikum, tak tam do toho nějaký cikán začal křičet, že Okamura nepatří do parlamentu, ale do večerky a všem se to moc líbilo....

Bylo tam toho opravdu hodně, upřímně jsem se bavil...

ps. mimo jiné se protestovalo evidentně i PROTI PRÁCI, což u nich ale není nic tak překvapujícího, že...
Přílohy
kult práce.jpg
kult práce.jpg (29.35 KiB) Zobrazeno 414 x
Obrázek