Další štěpení národní síly

Krajská organizace: NE
Koordinátor: NE
Počet členů: 0
David Štěrovský
PRVNÍ REPUBLIKA
PRVNÍ REPUBLIKA
Příspěvky: 170
Registrován: 28 led 2018, 21:26
Bydliště: Královéhradecký kraj

Další štěpení národní síly

Příspěvekod David Štěrovský » 16 říj 2018, 21:27

Nedávno jsem na facebooku narazil na stránku nacionalisté https://www.facebook.com/pg/nacionaliste/about/?ref=page_internal
Jedná se o "mladou"stránku, založenou třináctého října. Za tu dobu si získala 75 lajků. Samozřejmě větší část těchto příznivců bude tvořit nejspíše rodina,skupina přátel, nebo lidé, kteří prostě kliknou na To se mi líbí a myslí si, že tím zachrání svět.
Nicméně mě zajímal cíl těchto stránek a tak jsem ze zajímavosti oslovil admina, který tak nutně lpí na anonymitě. A zjištění bylo, že se tu bude zakládat další národní strana. Samozřejmě, každý má na to nárok, ale mě osobně už to připadá přehnané, tak moc rozdělovat jeden národ na tolik miniaturních frakcí.
Bohužel / bohu dík je tento plán teprve v kolébce, protože dotyčnému je teprve 15let. Ale musím uznat, že je velice ambiciozní. Posuďte sami :arrow:
Cituji : Mně je 15 let, jsem studentem gymnázia. Vytvářím nový systém. Zatím si podle právníků a politologů nevedu špatně, páč to má hlavu a patu. Jsem z Ústeckého kraje, město však je tajné, alespoň pro zatím. Já jsem zatím některým lidem ukázal malinkou část, ale po upozornění zkušených lidí, jsem zněnil názor a spíš bych ho ukázal až v mé straně.
Ze zajímavosti jsem se zeptal, jestli by se nesešel a neřekl mi o tom víc, že by bylo zajímavé se o tom pobavit, na což mi odpověděl. bylo by dobré si o něm povědet, ačkoliv zatím ho nikomu moc ukazovat nebudu. To až budu mít svoji stranu, aby bylo vidět, kdo ho vytvořil. Jen prozradím, že mnoho lidí tomu mému systému říká: novodobý, moderní a demokratický neo-fašismus.

Hned vysvětlím:
Ve zkratce by se dalo říct, že můj systém je demokratický, polo-autoritářský, nacionalistický a korporativni. Ale neberte to tak, ze můj systém = podpora genocid a podobně. Já teď mluvím o systému jako takovém.
chtěl bych začít vštěpovat nacionalismus do mladé (moji) generace. Dále bych chtěl časem založit nějakou stranu s mým systémem, který vytvářím. Ano, je demokratický, jen bude rychlejší. Bude to prezidentsko-Senátní demokracie. To je jen ve zkratce. Ale to je druhořadé, jak říkám, prvořadé je přesvědčit, co nejvíce mladých.
Tak nevím jestli nám tu roste budoucí konkurence, nebo je to jenom hodně ambiciozní a odvázný nápad. :D Ať tak či onak, mě je to celkem jedno, jen mi vadí, že další lidé, které by mohli podporovat nás by nakonec mohli přilnout k tomuhle. Docela by mě zajímalo, jakou má takový člověk pravděpodobnost úspěchu :D ale to se za daných informacích těžko posuzuje. Konec konců ani nevím, zda to co napsal a opravdová pravda.
pozn. další fakt co se mi nelíbí je, že sám přiznal, že má rád němce (samozřejmě ty dnešní, ale už i to vypovídá o "pravém"" českém nacionalistovi.

Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Další štěpení národní síly

Příspěvekod Matouš Bulíř » 16 říj 2018, 21:39

Ten závěre myslím zcela jasně ukázal, že to opět jedinec, který se zaštiťuje něčím čemu absolutně nerozumí, tedy NACIONALISMEM.

Teorie je věc hezká, ale realita je úplně někde jinde. Myslím, že bude úspěch, když mu toto nadšení vydrží alespoň do 16ti.

Jediné co má zatím za sebou je to, že věnoval 3 minuty svého života a založil stránku na FCB, což dokáže každý bez ohledu na věk, kdo se na FCB přihlásí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Venca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
Příspěvky: 94
Registrován: 25 kvě 2018, 15:59

Re: Další štěpení národní síly

Příspěvekod Venca » 17 říj 2018, 14:24

To je komediant! :lol:
NÁS JENOM JEDNO ZACHOVÁ - KNEDLÍKY, ZELÍ A VEPŘOVÁ!