Stránka 1 z 1

tak už i Svobodní

Napsal: 24 lis 2017, 22:38
od akecheta
teploušké lobby za adopci dětí už začíná prorůstat i touto stranou. No jo, Soroš, Rotschild, Rockefeller a další to do nás valej pod tlakem. Už se těšejí jak si to nejenom tady za hubičku od budoucích IQáčů rozparcelují.

http://www.eportal.cz/Articles/9622-neu ... -sok-.aspx

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 25 lis 2017, 19:34
od Matouš Bulíř
Asi bych se úplně neuchyloval k takové dehonestaci co do oslovení - TEPLOUŠSKÁ.
Ale jinak je to určitě zajímavá informace.

Každopádně náš postoj je v tomhle jasný, adopce pro homosexuální páry není přípustná.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 26 lis 2017, 20:58
od Tomáš Vítek
V absolutní přeměně, nebo zániku, to se ještě uvidí, v jaké se tato strana právě nachází, je nutné brát jakékoliv vyjádření s rezervou.

Rodina je základ národa a tradiční národ nemůže být zakládán na netradičních svazcích. Nehledě na to, jak bude jedinec vycházivší z tohoto svazku ideově pokřivený.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 27 lis 2017, 00:42
od akecheta
Za mě se ještě učilo, že ti homouši jsou nemocní lidé, kteří by se měli léčit. No a teď tady každou chvíli pochodují na těch GAYPRIDE, nebo jak se to vlastě jmenuje a jsou dáváni pomalu za vzor a příklad. Někteří se tím ještě chlubí a myslí si že dostanou více volebních hlasů když o sobě řeknou, že jsou homosexuálové jako Stropnický. Já, z dřívěších (no už to pár desítek let bude) osobních zkušeností, z nich nemám úplně dobrý pocit. Co se rodiny jako základu státu týče, tak mám obavu, že momentálně jsou upřednostňovány všelijaké menšiny a připrchlíci a rodina bohužel není podporována, tak jak bych si představoval. V každém případě je potřeba o větší podpoře rodiny (myšleno bílý muž a žena, jinobarevní jsou už pozitivní diskriminací podporovaní) diskutovat i veřejně mimo toto fórum. Což již delší čas dělám a to patří myslím dokonce do sekce tady na fóru : Co jste udělali "dnes" pro HNUTÍ?

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 27 lis 2017, 10:41
od Matouš Bulíř
A o to hůře, jelikož pokud je někdo nemocný, tak si nezaslouží být takto explicitně urážen. Člověku na vozíku se také neříká přeci krypl s tím, že takto ho nazvat je normální a neurážlivé. Naše filosofie není založena na bezmyšlenkovité nenávisti. To, že proti někomu něco máme ještě neznamená, že takovým člověkem automaticky pohrdáme. A že chtějí víc než by se nám líbilo? To je v pořádku, každý chce pro sebe víc, to je jejich právo, stejně jako je naším právem jim v tom zabránit. GAY PRIDE je kapitola sama o sobě - viewtopic.php?f=3&t=25&p=778#p42

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 27 lis 2017, 21:46
od akecheta
Je to hold názvosloví, které se dříve normálně používalo, zrovna tak jako kripl. Že se dnes homouši nazývají líbivě jako homosexuálové, cikáni jako romové, pedofilové jako vyjímeční, ale slušní lidé je sice povznášející, ale starého psa novým kouskům nenaučíte. Bohužel jestli se zde pojmenování někoho dotklo, tak věřte, že dříve ta mluva byla normální. Na dehonestaci se dříve používali úplně jiná silnější slova. No a na dotírání některých!! homosexuálů chceteli, když jich bylo enormě více než nás, platily pěsti. Pak byl po dobu studií pokoj. Opravdu byli vtíraví jak pitralon a to jak ve škole, v autobuse, na ubytovně, v tělocvičně, prostě všude (stále píši o studentech jednoho ročníku). Na studiích na patře na ubytovně se jich vyskytovalo tenkrát proti ostatnímu osazenstvu enormě hodně, více jak 50%. Asi se ta nemoc přenáší kapénkovou nákazou jako chřipka, nevím, ale tak to bylo! Ostatně kdo ví, kde je ta hranice, kde začíná nemoc a kde je to ještě podsouváno jako omluva s cílem nebýt kriminalizován za své zvrácené choutky.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 27 lis 2017, 22:45
od Matouš Bulíř
Nemůžu souhlasit. Slovo cikán je oficiální název, který je oficiální i dnes jen s tím rozdílem, že se začalo politicky korektně používat slovo ROM. Slovo cikán je stále ve slovníku spisovné ČEŠTINY. Co do názvu je CIKÁN jako HOMOSEXUÁL. HOMOUŠ je na úrovni slova CIGOŠ.

Nic ve zlém, jen nemám rád tahle "buranská" oslovení. Mám zažito, že k urážkám oponentů se přechází ve chvíli, kdy dojdou argumenty.

Něco jiného je, když se člověk baví soukromě, tam se to dá ještě tolerovat, ovšem veřejně by člověk měl zůstávat slušný.

Sociální sítě jsou plné lůzy, která se zmůže jen na jedovaté komentáře plné hanlivých označení a to je pak taky to jediné, co dokážou. Což je další důvod, proč se mi to tak příčí.

Proto je celkově důležité přečíst si naší knihu NACIONALISMUS JAKO VÍRA. Každý by měl vědět, co je obsahem naší filosofie. A pokud to nepochopí napoprvé, měl by to číst tolikrát, kolikrát je třeba aby mu to bylo zcela jasné, bez známky nejasnosti.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 28 lis 2017, 00:08
od akecheta
Pro mě je nad vše důležité, že existuje tady toto fórum a hnutí, z čehož my vyplývá, že je naděje a že je stále spousta rozumných a správných lidí, kteří mají odvahu něco pro budoucnost této země a populace dělat. I když mám kolikrát už pochybnosti zda si tuto oběť zaslouží. Co si budem povídat, stojí to osobní čas, peníze, riziko, že v budoucnu budou problémy atd.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 28 lis 2017, 18:11
od Matouš Bulíř
MY JSME NÁROD. Děláme to tedy i pro sebe. Ti co jsou PROTI nám, a bojují pod jinou vlajkou a jedno zda unijní, či islámskou nebo jinou, nejsou součástí národa. To co zde chceme vybudovat bude pro lidi jako jsme my a pro každého, kdo si toho bude vážit, ne pro ty, kteří to kazí a snaží se nám v tom bránit.

Re: tak už i Svobodní

Napsal: 28 lis 2017, 18:18
od Tomáš Vítek
To, co chceme vybudovat, nás všechny dalece převýší, proto bychom se neměli bát riskovat vždy a vše. Vzpomeňme na rok 1915, kdy většina našich budovatelů Československa, byla odsouzena k doživotí, či trestu smrti. Naše štěstí, že tyto tresty nebyly nikdy provedeny.