Milionové pikle pokladníka TOP O9

Tradice, Odpovědnost, Prosperita 09
Uživatelský avatar
Anna Bernardová
PRVNÍ REPUBLIKA
PRVNÍ REPUBLIKA
Příspěvky: 166
Registrován: 13 srp 2017, 19:12
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Milionové pikle pokladníka TOP O9

Příspěvekod Anna Bernardová » 05 lis 2017, 23:06

Dům číslo 5 v Balbínově ulici na pražských Vinohradech se stává politicky exponovanou adresou. Nejdříve se vynořil jako místo, kde se nachází apartmán, jehož prodej exžalobkyni Renatě Vesecké opomněl v majetkovém přiznání uvést Tomio Okamura z SPD. Teď se stejná adresa, ale jiný byt objevuje v dalším problematickém příběhu – a ve spojení s TOP 09.
Když TOP 09 potřebovala před nynějšími sněmovními volbami peníze na kampaň, nevydal se její generální sekretář Pavel Severa do banky, ale na policii. Zmíněným vinohradským bytem chtěl ručit za úvěr na agitaci. Nemohl, protože nemovitost uvízla ve vyšetřování.

Policejní zájem se na generálního sekretáře TOP 09, který má na starosti provoz a peníze strany, upřel před dvěma lety, kdy na něj podala trestní oznámení vdova po podnikateli Zdeňku Švecovi. Ten stejně jako Severa pocházel z Litomyšle a byli to staří přátelé. Policie řešila podezření Švecovy rodiny, že Severa z podnikatele vylákal podpis směnek na zhruba 10 milionů korun, když už byl Švec v těžkém stadiu alkoholismu. Za pražský byt, u něhož je jako majitelka vedená Severova tchyně, dostal údajně Švec zaplaceno jednou ze sporných směnek.Ať je to jak chce, takovýhle člověk nemá ve veřejné funkci co dělat, natož, aby hospodařil s penězi. Akorát se potvrzuje, že vrána k vráně sedá.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/milionove-pikle- ... noviny_ele

Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Milionové pikle pokladníka TOP O9

Příspěvekod Matouš Bulíř » 06 lis 2017, 10:47

TOP09, tam se není čemu divit.

-ULTRAKAPITALISTI
-ULTRAUNIONISTI
-ULTRAMULTIKULTURALISTI
Obrázek