Bartoš je antisemita, jeho projevy jsou rasistické, řekl u soudu znalec

http://www.justice.cz
Uživatelský avatar
Matouš Bulíř
PŘEDSEDA HNUTÍ
PŘEDSEDA HNUTÍ
Příspěvky: 2185
Registrován: 12 srp 2017, 22:19
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Bartoš je antisemita, jeho projevy jsou rasistické, řekl u soudu znalec

Příspěvekod Matouš Bulíř » 14 pro 2017, 21:49

Článek: https://www.novinky.cz/krimi/457839-bar ... nalec.html

Obrázek

Bartoše nijak zvlášť nemusím. Můj názor na něho je spíše záporný, poněvadž nesdílím jeho tezi o tom, že vyhlazování židů od Němců je jakýsi mýtus. Osobně ho též do jisté míry vnímám jako neonacistu, ovšem jen čistě z tohoto důvodu. Znalec ho tak označuje kvůli tomu, že si dovoluje vystupovat proti uprchlíkům.

Ale i přesto jsem na jeho straně, poněvadž uznávám svobodu slova. Nevidím důvod, proč by nemohl mít svůj názor?!

Soudního znalce neuznávám, poněvadž i my máme posudek takového to znalce na naší organizaci (MPV), kde nás vylíčil pomalu jako pátou kolonu Třetí říše s napojením na KuKluxKlan a všechny podobné organizace světa. A to na základě několika našich obrázků.

Hledal jsem pak od něho i další "práce" a jednu se mi podařilo najít. V té pro změnu v podstatě odsoudil mladíka za triko, poněvadž po něm PČR chtěla vyjádření, zda se onen mladík dopustil trestného činu, když si vzal na demonstraci triko s tzv. kolovratem, což by měl být SLOVANSKÝ znak slunce.

On k tomu napsal to, že tento symbol používá Ruská neonacistická kapela a proto se tedy hoch dopustil trestného činu, když to napíši zkráceně.

Tito pseudo znalci jsou jen ubozí lidé, kteří svou kariéru budují na ničení životů jiných lidí, když je dle své vůle označí za extremisty.

Jsem zvědav, jak soud rozhodne.
Obrázek